Centrum Handlowe

Centrum udanych zakupów

o-nas2.jpg

Centrum Handlowe ŚWIT jest własnością spółki "Świt" powstałej w 1992 r. "Świt" Spółka z o.o. jest przedsiębiorstwem prywatnym z kapitałem w stu procentach polskim.

Doskonała lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu dworców PKP i PKS oraz przystanków wszystkich niemal linii autobusowych komunikacji miejskiej i podmiejskiej czyni Centrum Handlowe "ŚWIT" jednym z najatrakcyjniejszych dużych obiektów handlowych Tarnowa.

Centrum Handlowe ŚWIT w ciągu ostatniego dziesięciolecia było kilkakrotnie modernizowane by sprostać zmieniającym się oczekiwaniom Klientów. W 2000 roku zakończył się proces rozbudowy, w wyniku którego znacznie wzrosła powierzchnia handlowa obiektu, co znalazło swój wyraz w poszerzeniu oferty handlowej Centrum. Budynek dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażono w windy osobowe i schody ruchome oraz system wentylacji i klimatyzacji. W okresie od października 2008 do marca 2009 całkowicie przebudowano wnętrze, zmieniając układ i aranżację stoisk. Pojawiły się również nowe stoiska, między innymi tak rozpoznawalnych i renomowanych marek jak Coccodrillo, Cotton Club, Croll, Puma, Funk'N'Soul, Madonna, Ravel, Triumph, Vobis, 4F Sport Performance.

Centrum Handlowe ŚWIT to pięć poziomów handlowych, obejmujących ponad 6 tys. m2 powierzchni, blisko 70 sklepów proponujących kompleksową ofertę obejmującą między innymi: - supermarket spożywczy i drogeryjny, sklep z alkoholem, stoiska odzieżowe, z artykułami dla dzieci i dla domu, ze sprzętem komputerowym, drobnym RTV i AGD. W Centrum Handlowym dostępna jest również bogata paleta usług - bank, apteka, placówka pocztowa, salony operatorów telefonii komórkowej i satelitarnych platform cyfrowych, biura dostarczycieli usług internetowych, punkty usług krawieckich i poligraficznych, a także punkt dorabiania kluczy i inne.

Świt Spółka z o.o. z siedzibą w Tarnowie, adres ul. Sikorskiego 5, kod pocztowy 33-100 Tarnów, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000041488, posiadająca zarząd w składzie Zbigniew Kupiec Prezes Zarządu, o kapitale zakładowym 232 500 złotych, w całości opłaconym, NIP 873-000-52-44, REGON 850040300.

Lokalizacja

ul. Kościuszki 1
33-100 Tarnów
Telefon: 14-68-48-801

Doskonała lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu dworców PKP i PKS oraz przystanków wszystkich niemal linii autobusowych komunikacji miejskiej i podmiejskiej, czyni Centrum Handlowe "ŚWIT" jednym z najatrakcyjniejszych dużych obiektów handlowych Tarnowa.